لکه غذا و نوشیدنی

نحوه پاک کردن لکه تخم مرغ

تخم مرغ خوشمزه ، مغذی و سرشار از پروتئین است ، اما پیراهن شما به مواد مغذی نیاز ندارد.

بنابراین ، وقتی صبحانه غلیظ خود را روی لباس های خود می ریزید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این دستورالعمل ها را دنبال کنید. با کمک راپیدو، لکه های تخم مرغ را مانند یک حرفه ای از بین خواهید برد!

مرحله 1 : حذف لکه قابل جدا شدن

قبل از شستشو در زیر آب سرد و سرد ، هر مقدار اضافی را از لباس جدا کنید. هرچه فشار آب بیشتر باشد ، حذف آن راحت تر خواهد بود.

مرحله 2 : قبل از شستشو

مایع  Tide Ultra Stain Release را مستقیماً روی لکه تخم مرغ بریزید و مطمئن شوید که آن را به طور کامل بپوشانید. سپس ، از مسواک با برس نرم استفاده کنید تا مواد شوینده را در الیاف لباس پخش کنید یا پارچه را به آرامی به هم بمالید و بگذارید 5 دقیقه بماند.

مرحله 3 : میزان استفاده

برای اطمینان از استفاده مناسب از مواد شوینده از درپوش استفاده کنید. فقط کافی است آن را با مقدار صحیح مواد شوینده پر کنید و اگر ماشین لباسشویی دارید ، آن را داخل دستگاه پخش کننده مواد شوینده بریزید ، یا اگر کشوی پخش کننده ندارد، قبل از شستشوی لباس ها ، مستقیماً در درام بریزید.

مرحله 4 : پر کردن ماشین

بدون شستن مواد شوینده ی روی لباس، آن را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید. با ریختن مواد شوینده روی لکه ، قدرت پاک کنندگی بالاتر خواهد بود.

مرحله 5 : شستشو

شستشو در چرخه معمول ، در گرمترین دمای شستشو نشان داده شده است. البته شما باید همیشه دستورالعمل های برچسب مراقبت از لباس را بررسی کنید.

مرحله 6 : تخلیه کنید

پس از اتمام چرخه شستشو، بلافاصله لباس ها را تخلیه کنید. اگر لکه بعد از شستشو همچنان وجود داشت ، قبل از قراردادن لباس در خشک کن مراحل قبلی را تکرار کنید، زیرا در صورت خشک شدن لکه ایجاد می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.