لکه غذا و نوشیدنی

5 گام برای پاک کردن لکه تخم مرغ با بهترین مارک مایع لباسشویی

بهترین مارک مایع لباسشویی

پاک کردن لکه تخم مرغ خرید با بهترین مارک مایع لباسشویی

تخم مرغ خوشمزه، مغذی و سرشار از پروتئین است، اما پیراهن شما به مواد مغذی نیاز ندارد.

بنابراین، وقتی صبحانه غلیظ خود را روی لباس های خود می ریزید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به دنبال بهترین مارک مایع لباسشویی باشید. برای خرید آنلاین بهترین مارک ماشین لباسشویی می توانید به درگاه فروشگاه آنلاین راپیدو سر بزنید. بعد از تهیه مایع لباس، بر اساس دستورالعمل های زیر پاک کردن لکه تخم مرغ را آغاز کنید. با کمک راپیدو، لکه های تخم مرغ را مانند یک حرفه ای از بین خواهید برد!

مرحله 1 : حذف لکه های سطحی

قبل از آغاز شستشوی لباس، با قاشق یا کارد لکه های سطحی را از روی پارچه جدا کنید. سپس پارچه را زیر آب ولرم بگیرد.

مرحله 2 : قبل از پاک کردن لکه تخم مرغ

مایع لباس توربورکلین راپیدو را مستقیماً روی لکه تخم مرغ بریزید و مطمئن شوید که آن را به طور کامل بپوشاند. سپس با مسواک یا برس نرم محل لکه را ماساژ دهید تا مواد شوینده را در الیاف لباس پخش شود. می توانید پارچه را به آرامی به هم بمالید و بگذارید 5 دقیقه بماند.

مرحله 3 : میزان استفاده از بهترین مارک مایع لباسشویی

برای اطمینان از اندازه مناسب مواد شوینده از درپوش آن استفاده کنید. فقط کافی است آن را با مقدار صحیح مواد شوینده پر کنید. اگر ماشین لباسشویی دارید، آن را داخل دستگاه پخش کننده مواد شوینده بریزید، و گرنه مایع لباسشویی را مستقیم بر روی لباس خیس شده بریزید و چنگ بزنید.

مرحله 4 : شستشو

اجازه دهید ماشین لباسشویی، لباس را در دمای بالا بشوید. البته  باید همیشه دستورالعمل های برچسب مراقبتی و حداکثر دمای مناسب برای شستشوی لباس را در نظر بگیرید. 

مرحله 5 : تخلیه کنید

پس از اتمام چرخه شستشو، بلافاصله لباس ها را تخلیه کنید. اگر لکه بعد از شستشو همچنان وجود داشت، قبل از قراردادن لباس در خشک کن مراحل قبلی را تکرار کنید، زیرا در صورت خشک شدن لکه ایجاد می گردد.

راهنمای خرید آنلاین مایع لباسشویی

برای خرید یکی از  بهترین مارک های مایع لباسشویی می توانید به درگاه فروشگاه آنلاین راپیدو مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

برای مطالعه بیشتر:

5 گام با مایع لباس راپیدو برای تمیز کردن لکه سس خردل

مایع جرمگیر راپیدو مخصوص تمیز کردن سرویس بهداشتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *