لکه غذا و نوشیدنی

بهترین مایع لباسشویی برای تمیز کردن لکه‌ لباس کودک

شستن لباس کودک

شستن لباس کودک با مایع لباس مخصوص دست راپیدو

لباس‌ کودکان و نوزادان همچون پوست شان لطیف و نرم است. به همین دلیل در شستن لباس کودک و نوزاد مهم است از ماده‌ی شوینده‌ای استفاده کنیم که با ترکیبات ملایم و ضد حساسیت، فرموله شده باشند. والدین جوان معمولا شستن لباس‌ کودک و نوزادشان را یک کار چالش برانگیز می‌دانند و از انداختن لباس فرزندشان در ماشین لباسشویی امتناع می‌کنند. وجود مواد شیمیایی مضر در پودرهای دستی عملا به یک نگرانی واقعی برای شستن دستی لباس کودکان تبدیل شده است.

اگرچه نوزادان و کودکان کوچک هستند اما لباس‌های کثیف زیادی تولید می‌کنند. هر روزه باید شستن لباس کودک و نوزاد را به دلایل مختلف مانند برگرداندن شیر یا شیرخشک، تف کردن و ریختن غذا و خوراکی بر روی لباس، جزو برنامه قرار داد. برای شستشوی روزانه لباس کودک و نوزاد، به یک شوینده لباسشویی دستی که قابل اعتماد، قدرتمند و مهم‌تر از همه ملایم باشد، نیاز دارید. اینجاست مایع لباسشویی مخصوص دست، وارد عمل می‌شود.

نکته مهم: کارشناسان پیشنهاد می کنند قبل از شستن لباس کودک، ابتدا باید دستهایمان را با شوینده مناسب تمیز کنیم تا از انتقال هر نوع آلودگی به لباس های کودک جلوگیری شود.

چرا باید برای شستن لباس کودک از مایع لباس دست استفاده کرد؟

1- نیاز به شستشوی روزانه لباس کودک

برای جلوگیری از انتقال هر نوع آلودگی از لباس‌ افراد بزرگسال به لباس‌های کودک، بهتر است لباس کودک و بزرگسال جدا از هم شسته شود. مهمتر اینکه، لباس نوزادان باید بصورت مداوم و در طول روز تعویض شوند. همچنین لباس‌های کودک و نوزاد؛ نباید مدت زمان طولانی کثیف بمانند، چونکه باعث رشد باکتری‌ها می‌شوند. پس، جمع نمودن لباس کودک و نوزاد برای شستشو با ماشین لباسشویی ایده جالبی نخواهد بود. بنابراین، توصیه می‌شود شستن لباس کودک، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

پیشنهاد: برای مشاهده محصولات تخصصی کودک اُبیبی کلیک کنید

2- ظریف بودن لباس کودک

الیاف لباس کودک و نوزاد لطیف و ظریف هستند و توصیه می شود در دمای پایینتر شسته شوند. پودرهای لباسشویی در دماهای پایین به خوبی در آب حل نمی‌شوند و بخشی از مواد شوینده آن بر روی لباس ها باقیمانده می‌ماند. مایع لباسشویی مخصوص دست راپیدو، در محدوده دمایی کم تا زیاد، به راحتی و با سرعت حل شده و هیچ باقیمانده‌ای بر روی لباس برجای نمی‌گذارد.(تنها در صورت ابتلای کودک به بیماری میکروبی، در آب با دمای بالاتر از 60 درجه شسته شود). بنابراین، با خیال راحت می‌توان لباس‌های ظریف را با مایع لباسشویی مخصوص دست شست، بدون اینکه نگران الیاف آنها بود.

3- سازگاری با پوست کودک

مایع لباسشویی مخصوص دست، حاوی عصاره آلوئه ورا برای سازگاری بهتر با پوست فرزندتان است. از طرف دیگر بخاطر مایع بودن ماده شوینده، فرآیند آبکشی لباس با سرعت بیشتری اتفاق می‌افتد، و هیچ ماده شیمیایی بر روی لباس باقی نمی‌ماند. پاک شدن کامل مواد شوینده، بعد از شستشو، از بروز حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌کند.

در نهایت اینکه، انتخاب مواد شوینده مناسب برای لباس‌های معمولی‌ یک چالش است اما بدون شک، انتخاب شوینده مناسب برای لباس‌های نوزاد از حساسیت بیشتری هم برخوردار است. با توجه به دلایل گفته شده، می‌توانید با خیالی آسوده برای شستشوی آسان، سریع و ایمن از مایع لباسشویی مخصوص دست راپیدو که برای اولین بار در ایران تولید شده است، استفاده نمایید. برند راپیدو در کنار تولید اولین مایع لباسشویی دستی در ایران، محصولات نوآورانه دیگری هم تولید کرده است. با کلیک بر روی لینک زیر، از دیگر محصولات این برند اطلاع پیدا کنید.

صفحه محصول مایع لباسشویی راپیدو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *