لکه لوازم آرایشی

چگونه لکه‌های کرم ضد آکنه را پاک کنیم؟

با استفاده از کرم آکنه می‌توانید از لکه‌های ناخوشایند بر روی صورتتان خلاص شوید اما این کرم می‌تواند لکه‌های زشتی را بر روی لباستان بر جای بگذارد.

با قدرت فوق‌العاده پاک‌کنندگی راپیدو و دنبال کردن راهکارهای زیر می‌توانید لباس‌هایتان را مثل صورتتان تمیز کنید

گام اول : مواد چسبیده را حذف کنید!

قبل از شستن پوشاک با آب سرد، هر گونه مواد زاید چسبیده به لباس را جدا نمایید. هر چه فشار آب بیشتر باشد، حذف کردن راحت‌تر خواهد بود.

گام دوم : قبل از شستشو

یک سطل پلاستیکی، سینک یا کاسه را به عنوان محل شست و شو تعیین کنید به این صورت که به ازای هر یک گالن آب سرد یک قاشق غذاخوری از مایع لباسشویی توربوکلین راپیدو بریزید. بگذارید که لباس تا 5 دقیقه در داخل محلول غوطه ور باشد. لباس را با یک حوله سفید سنگین کنید تا کاملاً غوطه‌ور بماند و به روی سطح آب نیاید.

گام سوم : مقدار استفاده

برای آن که مطمئن شوید که مقدار مناسبی را استفاده می‌کنید می‌توانید از درب بطری توربو کلین استفاده کنید. آن را با مقدار مناسبی از شوینده پر کنید و اگر ماشین لباسشویی HE دارید، شوینده را به درون مخزن مواد شوینده بریزید و اگر ماشین لباس‌شویی HE ندارید، ماده شوینده را قبل از لباس به داخل مخزن لباس‌شویی بریزید.

گام چهارم : پر کردن

بدون پاک کردن مواد شوینده، پوشاک را به داخل لباس‌شویی بریزید. قرار گرفتن شوینده در کنار لکه‌ها باعث افزایش قدرت شستشو می‌شود.

گام پنجم : شستشو

لباس را با بالاترین دمای ممکن بشویید. همیشه به دستورالعمل‌های مربوط به شستشو بر روی برچسب نگهداری پوشاک توجه کنید.

گام ششم : تخلیه

هنگامی که شستن به پایان رسید، لباس‌ها را فوراً تخلیه کنید. اگر لکه بعد از شستشو باقی ماند، پیش از آن که لباس را در خشک‌کن قرار دهید، گام‌های ذکر شده را تکرار کنید، زیرا با خشک شدن، لکه‌ها تثبیت می‌شوند و به سختی پاک خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.