لکه چربی و روغن

چگونه لکه‌های روغن موتور را حذف کنیم ؟

بعضی اوقات برای آن که ماشین تعمیر شود، نیاز است که کار فیزیکی شدیدی انجام شود. اما درست شدن ماشین و تمام شدن کار وقتی که همراه با بر جای گذاشتن لکه‌های روغن موتور بر روی تی شرت شود، به اندازه‌ی تعمیر کردن ماشین دردسرساز است.

راپیدو به شما کمک می‌کند از لکه‌های روغن موتور طی چند گام ساده خلاص شوید و دوباره بتوانید از لباستان استفاده کنید.

گام 1 : قبل از شستن

یک سطل یا کاسه را برای ساخت محلول شست و شو بردارید و محلول خود را از طریق افزودن یک اونس یا 5/1 قاشق غذاخوری مایع لباسشویی توربوکلین راپیدو به ازای هر یک گالن آب گرم درست کنید. اجازه دهید لباس 5 دقیقه در داخل محلول غوطه ور شود. برای این که لباس کاملاً در محلول غوطه ور شود آن را با یک حوله سفید سنگین نمایید.

گام 2 : مقدار

برای آن که مطمئن شوید که مقدار مناسبی را استفاده می‌کنید می‌توانید از درب بطری توربوکلین استفاده کنید. آن را با مقدار مناسبی از شوینده پر کنید و اگر ماشین لباسشویی نسل جدید دارید، شوینده را به درون مخزن مواد شوینده بریزید و اگر ماشین لباس‌شویی نسل جدید ندارید،  قبل از ریختن لباس‌ها به درون ماشین لباس‌شویی، مایع شوینده را مستقیماً به محل ریختن لباس‌ها بریزید.

گام 3 : پر کردن

بدون پاک کردن مواد شوینده، پوشاک را به همراه دیگر لباس‌های مشابه به داخل لباس‌شویی بریزید. ریختن شوینده‌ بر روی لکه قبل از شستن باعث افزایش قدرت پاک‌کنندگی می‌شود.

گام 4 : شستن

لباس را با بالاترین دمای ممکن بشویید. همیشه به دستورالعمل‌های مربوط به شستشو بر روی برچسب نگهداری پوشاک توجه کنید.

گام 5 : تخلیه

هنگامی که شستن به پایان رسید، لباس‌ها را فوراً تخلیه کنید. اگر لکه بعد از شستشو باقی ماند، پیش از آن که لباس را در خشک‌کن قرار دهید، گام‌های ذکر شده را تکرار کنید، زیرا با خشک شدن، لکه‌ها تثبیت می‌شوند و به سختی پاک خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.