لکه چربی و روغن

چگونه لکه‌های چربی را پاک کنیم ؟

حذف لکه‌های چربی

برای وقتی که یک غذای فوری و راحت می‌خواهید،‌غذای چرب عالی است. اما در مورد لکه‌های چربی بر روی لباس هیچ چیز راحتی وجود ندارد. با استفاده از راهکارهای مؤثر راپیدو، لکه‌های چربی را به راحتی پاک کنید و از غذای خود لذت ببرید.

گام 1 : فوری

در صورت امکان، لکه را فوراً با آب سرد بشویید. به آرامی مایع ظرفشویی را بر روی لکه بمالید تا به از بین رفتن آن کمک کند و سپس با آب بشویید. در صورت لزوم این روند را تکرار کنید.

گام 1 : قبل از شستن

برای از بین بردن لکه‌های چربی از روی لباس‌ها، یک ماده‌ی شوینده مانند مایع لباسشویی توربوکلین راپیدو را بر روی لکه چربی بریزید و به آرامی آن را بر روی لکه پخش کنید. قسمت لکه شده را غرق در آب کنید و سپس چند دقیقه بگذارید در همان حالت بماند.

گام 3 : مقدار

برای آن که مطمئن شوید که مقدار مناسبی را استفاده می‌کنید می‌توانید از درب بطری توربوکلین استفاده کنید. آن را با مقدار مناسبی از شوینده پر کنید و اگر ماشین لباسشویی HE دارید، شوینده را به درون مخزن مواد شوینده بریزید و اگر ماشین لباس‌شویی HE ندارید، ماده شوینده را قبل از لباس را به داخل مخزن لباس‌شویی بریزید.

گام 4 : پر کردن

بدون پاک کردن مواد شوینده، پوشاک را به همراه دیگر لباس‌های مشابه به داخل لباس‌شویی بریزید. ریختن شوینده‌ بر روی لکه قبل از شستن باعث افزایش قدرت پاک‌کنندگی می‌شود.

گام 5 : شستشو

لباس را با بالاترین دمای ممکن بشویید. همیشه به دستورالعمل‌های مربوط به شستشو بر روی برچسب نگهداری پوشاک توجه کنید.

گام 6 : تخلیه

هنگامی که شستن به پایان رسید، لباس‌ها را فوراً تخلیه کنید. اگر لکه بعد از شستشو باقی ماند، پیش از آن که لباس را در خشک‌کن قرار دهید، گام‌های ذکر شده را تکرار کنید، زیرا با خشک شدن، لکه‌ها تثبیت می‌شوند و به سختی پاک خواهند شد.

پاک کردن مؤثر برای لکه ها متنوع

آشپزخانه فضایی بسیار مستعد برای جذب لکه‌ها و کثیف شدن است. چه با لکه‌های روغن، چربی و یا پیه سر و کار داشته باشید چه با روغن‌های پخت و پز، کره یا مارگارین، راپیدو کمک می‌کند که لباس سرآشپز را تمیز کنید.

برای پاک کردن لکه‌های چربی یا هر کدام از دیگر لکه‌های آشپزی، راپیدو می‌تواند دوباره لباس‌های مورد علاقه‌تان را تمیز و نو کند. از راپیدو استفاده کنید تا به حذف لکه‌های سرسخت کمک کند و اگر چه به شما کمک نمی‌کند که یک سرآشپز تمام عیار شوید، اما حداقل کمک می‌کند که لباس‌هایتان بهترین ظاهر و بو را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.