لکه لوازم آرایشی

پاک کردن لکه آرایش از لباس

پاک کردن لکه آرایش از لباس

آرایش کردن می تواند ظاهر شما را زیبا و جذاب کند و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد؛ اما اگر مقداری از آن بر روی لباسهایتان بریزد، بهترین به بدترین تبدیل خواهد شد.

راهنمای جامع پاک کردن لکه آرایش از لباس

اگر به یک مهمانی دعوت شده اید و آرایشتان بر روی لباستان ریخته است، به جای اینکه زانوی غم بغل بگیرید، راهنمای جامع پاک کردن لکه آرایش از لباس راپیدو را مطالعه نموده و یاد بگیرید چگونه برای همیشه لکه آرایش را از روی لباس خود پاک کنید.

  • گام اول

اگر متوجه لکه لوازم آرایش روی لباس خود شدید، با استفاده از یک چاقوی کند یا قاشق به آرامی، ماده های اضافی را که به عمق پارچه نفوذ نکرده اند، بتراشید. درواقع بهتر است قبل از شستشوی لباستان، مواد اضافی را بطور کامل از روی لباس پاک نموده و سپس آن را زیر جریان آب بشویید. هرچه فشار آب بیشتر باشد، لکه راحتتر پاک می شود.

  • گام دوم

مقداری از مایع لباسشویی توربوکلین راپیدو مخصوص لباسهای رنگی را روی قسمتی از لباس که لک شده،  بریزید و مطمئن شوید که تمام لکه بطور کامل با شوینده پوشانده شده است. حالا باید با استفاده از یک برس یا مسواک نرم، شوینده را روی پارچه بمالید تا به عمق پارچه نفوذ کند و یا پارچه را بر روی خودش بسایید. 5 دقیقه فرصت بدهید تا مایع لباسشویی توربوکلین روی لکه بماند.

مایع لباسشویی توربوکیلین راپیدو

مایع لباسشویی توربوکیلین راپیدو

  • گام سوم

به اندازه درب محصول، مقداری از مایع لباسشویی توربوکلین راپیدو را درون ماشین لباسشویی بریزید تا مطمئن شوید مقدار آن صحیح می‌باشد. اگر دسترسی به ماشین لباسشویی ندارید، مقدار مناسبی از شوینده را درون لگن بریزید.

  • گام چهارم

اجازه بدهید مایع لباسشویی توربوکلین راپیدو روی لباس باقی بماند و سپس آن را درون ماشین لباسشویی قرار دهید تا قدرت پاک کنندگی افزایش یافته و لکه راحتتر و سریعتر از روی لباس پاک شود.

  • گام پنجم

لباس را طبق معمول و با بالاترین دمای ممکن که روی لباس نشان داده شده است بشویید و در هر موردی از شستشو، اعداد روی لیبل لباس را چک کنید تا دمای زیاد به لباس شما آسیبی نرساند.

  • گام ششم

زمانی که شستشوی لباس شما تمام شد، بلافاصله آن را از ماشین لباسشویی بیرون آورید؛ درصورتی که لکه روی لباس باقی مانده بود، تمامی مراحل قبل را قبل از خشک شدن لباس، تکرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.