لکه لوازم آرایشی, شوینده لباس, مراقبت از خانه

پاک کردن لکه عطر با شوینده لباس راپیدو

پاک کردن لکه عطر

پاک کردن لکه عطر با شوینده لباس راپیدو

برند COCO CHANNEL اعتقاد دارد زنی که عطر نمی زند، آینده ای ندارد.

این جمله شگفت انگیز از برندی محبوب، اهمیت عطر را در زنان نشان می‌دهد. استفاده از عطر آخرین مرحله در روند زیبایی است و عطر می‌تواند مدت زمان زیادی روی پوست و روی لباس بماند. عطرها می‌توانند تاثیرات بسزایی در عواطف بگذارند و همچنین می‌توانند مشکلاتی هم بهمراه داشته باشند. یکی از این معایب لکه روغنی عطر بوده که بر روی لباس باقی می‌ماند و شما را فردی شلخته که توجهی به آراستگی ظاهری خود ندارید نشان می‌دهد. در این مقاله کوتاه قصد داریم نحوه پاک کردن لکه عطر از روی لباس سفید با استفاده از شوینده لباس راپیدو را بررسی کنیم.

عطر نزدن، در این گونه موارد، راه حل مناسبی نیست؛ بلکه شما می‌توانید با یک روش مناسب و با استفاده از یک شوینده خوب، لکه‌‌ های عطر روی لباستان را از بین برده و از بوی عطر خود لذت ببرید.

5 گام پاک کردن لکه عطر با شوینده لباس راپیدو

برای از بین بردن لکه های عطر مانند هر لکه دیگری، مراحلی وجود دارد که بایستی به ترتیب انجام گیرند تا لکه عطر به خوبی از روی لباس پاک شود. در ادامه مطلب این مراحل مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

  • مرحله اول

برای پاک کردن لکه عطر از روی لباس سفید ابتدا مقداری مایع سفید کننده راپیدو و مقداری آب را درون یک ظرف مناسب ریخته تا محلول شوینده خود را ایجاد نمایید. اجازه دهید تا لباس به مدت 5 دقیقه درون شوینده قرار گرفته و یک حوله روی آن قرار دهید تا سنگین شده و تمام لباس درون آب قرار بگیرد.

  • مرحله دوم

از درپوش مایع لباسشویی توربوکلین راپیدو استفاده نموده و برای پاک کردن لکه عطر روی لباس، مقدار مناسبی از آن را طبق دستورات زیر درون ماشین لباسشویی بریزید.

مایع لباسشویی توربوکیلین برای از بین بردن لکه عطر بر روی لباس
  • مرحله سوم

بدون اینکه لباس را بشویید و آبکشی کنید، لباس خود را درون ماشین لباسشویی به همراه لباس‌های دیگر قرار دهید؛ زیرا مواد شوینده روی لباس به تمیز شدن هرچه بیشتر لکه عطر کمک می‌کند.

  • مرحله چهارم

با توجه به دستورات درج شده روی  برچسب لباس، ماشین لباسشویی را تنظیم نموده و آن را روشن نمایید.

  • مرحله پنجم

زمانی که شستشو کامل شد، لباس‌ها را فورا از ماشین لباسشویی بیرون آورید.

نکته : توجه داشته باشید در صورتی که لکه هنوز بر روی لباس باقی مانده بود، برای پاک کردن لکه عطر از روی لباس به طور کامل تمامی مراحل را مجددا تکرار کنید.

نحوه خرید انواع شوینده لباس

 برای خرید انواع شوینده لباس می توانید از صفحه محصولات برند راپیدو بازدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *